Sport Aktualności

Wyjazdowe 4 punkty

Dodano: 28.10.2013 r.

Spotkania wyjazdowe w zmaganiach ligowych rozegrały zespoły piłkarskie Stali i Resovii.

Z kompletem punktów do Rzeszow wróciła drużyna Stali, pokonując 1-0 zespół beniaminka – Olimpie Zambrów. O zwycięstwie zadecydowała sytuacja 82 minuty, kiedy to skutecznym egzekutorem rzutu wolnego został Kolesnikovs.
Dzięki temu zwycięstwu Stal przesunęła się na bezpieczne 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Ten sam dorobek punktowy maja zespoły od miejsca 6-go (Limanovia) do 10-tej pozycji (Wisła Puławy).

Rasovii nie udało się przywieźć kompletu punktów z trudnego w tym sezonie boiska w Chełmie. Kibice podczas spotkania zobaczyli po 2 bramki i czerwone kartki. Bramki padały w I-połowie. Wynik otworzył Olszak (Chełmianka) w 27 minucie, zaś wyrównał Świechowski – sześć minut później. W drugiej odsłonie sędzia pokazał dwie czerwone kartki ( najpierw drugą żółtą zobaczył Cempa, zaś w doliczonym czasie gry boisko opuścił również Tywoniuk).
Resovia po kolejnym remisie odrobiła 1 punkt do lidera, który łapie powoli zadyszkę po bardzo udanym początku sezonu. Beniaminek z Jarosławia przegrał bowiem z Orłem w Przeworsku 0-1.