Rzeszowski Portal Sportowy

Sport Aktualności

Po dwóch rundach PGE Marma na 1. miejscu

Dodano: 20.06.2013 r.

We wtorek w Rzeszowie oraz w środę w Tarnowie rozegrane zostały dwie pierwsze rundy Ligi Juniorów. Dobrze w niej spisali się zawodnicy PGE Marmy.

We wtorek na własnym torze rzeszowianie wygrali całe zawody w dorobkiem 24 punktów. Dzień później, w Tarnowie, Nasz zespół uplasował się na 2 pozycji uznając wyższość zespołu z Częstochowy. W obu zawodach najlepiej w Naszej ekipie tradycyjnie spisał się Łukasz Sówka, który tylko w jednym biegu w Tarnowie musiał uznac wyższość Adama Strzelca z Falubazu Zielona Góra.

Po dwóch rundach na czele grupy południowej są zespoły PGE Marmy i Dospelu Włókniarz Częstochowy z dorobkiem 7 punktów.
Kolejne rundy Ligi Juniorów odbędą się 2 lipca w Zielonej Górze, 3 lipca we Wrocławiu, zaś zmagania grupy południowej zakończa się turniejem w Częstochowie 18 lipca.